+48 731 708 133

Platformy

Gdzie wdrażamy infrastrukturę?

Jesteśmy partnerem Microsoft Azure, Amazon Web Services oraz Google Cloud Platform. Z sukcesem wdrażamy infrastrukturę chmurową na każdej z platform.

Amazon Web Services

Ogromny zestaw narzędzi do prowadzenia projektów o dowolnej skali i zastosowaniu biznesowym.

Chmura AWS oferuje narzędzia skierowane nie tylko do dyrygentów infrastruktury, ale także to wszelkiej maści developerów. Mamy do wyboru ponad 100 narzędzi pogrupowanych w kategorie takie jak Storage, Analytics, Machine Learning czy Front-end Web & Mobile.

Amazon S3

To jedna z najpopularniejszych usług w AWS. To nie tylko miejsce na pliki, ale przede wszystkim repozytorium konfiguracji i przestrzeń, którą można dowolnie dzielić i konfigurować, a także udostępniać glonalnie dzięki CloudFront (CDN).

Amazon RDS

Wysoce skalowalna i niezawodna usługa bazodanowa oparta o silniki MySQL, PostgreSQL, Amazon Aurora i wiele innych. Dzięki RDS możesz zapomnieć o przestojach w pracy baz danych i dowolnie regulować zapotrzebowanie.

Amazon Elastic Beanstalk

Elastic Beanstalk to przyjaciel wielu developerów aplikacji. Pozwala w kilka minut stworzyć redundantne środowiska kodu. Możemy dowolnie konfigurować deployment architektury dbając przy tym o elastyczność zasobów.

Google Cloud Platform

Wiodący dostawca rozwiązań chmurowych dla zespołów i przedsiębiorstw, który ma swój region w Polsce.

Google Cloud Platform znany jest nie tylko chmurowym „wyjadaczom”. Integracja z ReCaptcha, Gmail, Google Maps API czy Google Dialogflow to tylko niektóre z rozwiązań niewymagające rozległego szkolenia IT.

Jeśli potrzebujesz chmury w Polsce, która na dodatek cieszy się ogromnym uznaniem wielu zwykłych użytkowników sieci, napisz do nas.

Microsoft Azure

Jedna z najstarszych i największych firm informatycznych na świecie o bogatej ofercie chmurowej.

Microsoft Office nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Office, Teams czy Skype to tylko kilka z wielu rozwiązań opartych o chmurę Microsoft. Razem z nami uruchomisz zestaw narzędzi dla swojej firmy już w kilka dni.